Darmowy poradnik łuszczycowy

Uważaj na oszustów sprzedających nieskuteczne preparaty!

Dzisiaj napiszę Ci o ważnym aspekcie. Jak nie dać się oszukać sprzedawcom "cudownych" środków na łuszczycę.

Cudowne leki na łuszczycę

Wielu chorych szukających pomocy prędzej czy później spotka się z ofertami produktów, które mają niby zbawienny wpływ na łuszczycę. Można dużo takich naciągaczy znaleźć w Internecie. Na szczególną uwagę zwracam Ci na serwisy aukcyjne typu Allegro. Tam się dosłownie roi od "cudownych leków". Dlatego chcę zwrócić Ci kilka uwag na ten temat. Oszczędzisz w ten sposób swój czas, pieniądze i zdrowie.

Środki, które wyleczają z łuszczycy

Na początek prosta porada. Magiczne słowo "wyleczyć". Wielu oszustów używa tego słowa w swoich ofertach. Osoby nieobeznane bardzo może to przyciągać i skłonić do zakupu. Jednak Ty powinieneś już wiedzieć, że jak dotąd łuszczycy nie można wyleczyć! Nie można! Koniec i kropka. Dlatego każda oferta, która zawiera to magiczne słowo powinna być już dla Ciebie spalona. Dobrze wiesz, że nie można wyleczyć łuszczycy, więc osoba, która zapiera się, że można jest oszustem, a jej produkt jest nic nie warty.

Skład preparatów

Drugą sprawą jest skład danego specyfiku. Jeśli nie możesz nigdzie doczytać się jaki jest skład produktu, nie posiada on nawet ulotki, a sprzedawca też nie bardzo chce wyjawić skład (nie wie jaki jest lub chce go ukryć) to zrezygnuj z takiego produktu. Dlaczego masz się leczyć czymś o czym nic nie wiesz? Może produkt jest zwykła mieszanką witamin, dostępną o wiele taniej w aptece. A może w składzie są jakieś silnie trujące substancje, które mogą Ci zaszkodzić. Zaryzykujesz swoim zdrowiem? Bo ja nie. Rzetelny sprzedawca nie ma tajemnic o swoim produkcie. A przynajmniej jego skład powinien być jawny.

Jeszcze po jednym rozpoznaję oszustów. [...]

Niniejsza strona zawiera fragment jednej z 35 wiadomości i porad na temat łuszczycy i łuszczycowego zapalenia stawów. Aby otrzymać wszystkie porady zapisz się za darmo w formularzu na końcu strony. Po potwierdzeniu zapisu będziesz otrzymywać porady łuszczycowe na swojego e-maila.

Poznaj niektóre z opinii na temat poradnika łuszczycowego

Serdecznie dziękuję za wszystkie wiadomości, które otrzymałam od Ciebie. Wiedziałam na co choruję, ale nie miałam pojęcia jak postępować w przypadku tej choroby. Twoje e-maile bardzo mi pomogły. Stosuję się do Twoich rad i jestem bardzo zadowolona.

Aneta, zmaga się z łuszczycą od 2 lat

Dziękuję za doskonały poradnik. Jestem pod wrażeniem - zbiór informacji w nim zawartych to "biblia" dla łuszczyków i ich bliskich.

Ewa, zmaga się z łuszczycą od 20 lat

Zapisz się na poradnik wypełniając poniższy formularz.

Darmowy poradnik łuszczycowy

Okładka poradnika łuszczycowegoZapis na Biuletyn jest dobrowolny. Zapisując się, zgadzam się z Polityką Prywatności.