Darmowy poradnik łuszczycowy

Wizyta u dermatologa

Dzisiaj rozwinę temat wizyty u dermatologa, który poruszyłem w poprzedniej wiadomości.

Prywatny dermatolog a państwowy

Obecnie trudno znaleźć jest dobrego dermatologa – przynajmniej takiego, który wie jak postępować z łuszczycą. Naprawdę ciężko. W moim życiu przewinęło się kilku. Szczerze powiedziawszy to mogę Ci odradzić prywatnych dermatologów. Powód jest taki, że nie różnią się oni od zwykłych państwowych. Takie same metody lecznicze mają. Po co więc wyrzucać 70-100 zł za wizytę, skoro to samo można dostać od państwowego dermatologa? Lepiej za te pieniądze kupić jakiś dobry balsam nawilżający.

Diagnoza u dermatologa

Pierwsza wizyta u dermatologa nie zawsze jest owocna. Na pierwszej wizycie najczęściej słyszy się diagnozę. Jednak jeśli dermatolog nie powiedział nawet co to jest za choroba lub sam nie wiedział i przepisał tylko jakieś maści to lepiej zmienić dermatologa. Nie będziesz przecież jego królikiem doświadczalnym.

W przypadku, gdy diagnoza zostanie postawiona, dobrze jest pójść jeszcze do innego dermatologa, aby potwierdzić diagnozę. Naprawdę lekarze często się mylą i leczą na różne choroby. Sam na początku byłem leczony na co innego. Dopiero po zmianie lekarza była postawiona właściwa diagnoza. Także nie polegaj tylko na jednym lekarzu. Nie chcesz przecież stracić czasu, zdrowia i pieniędzy na darmo.

Dermatolog jest dla Ciebie

Jeśli masz już pewność, że masz łuszczycę to teraz przychodzi kolej na wybranie właściwego dermatologa, który będzie z Tobą współpracował. Tu przyjmij jedną podstawową zasadę: dermatolog jest dla Ciebie, a nie Ty dla niego. Nie on ma być zadowolony tylko Ty.

Po pierwsze dermatolog ma [...]

Niniejsza strona zawiera fragment jednej z 35 wiadomości i porad na temat łuszczycy i łuszczycowego zapalenia stawów. Aby otrzymać wszystkie porady zapisz się za darmo w formularzu na końcu strony. Po potwierdzeniu zapisu będziesz otrzymywać porady łuszczycowe na swojego e-maila.

Poznaj niektóre z opinii na temat poradnika łuszczycowego

Uważam, że jest to świetny przewodnik dla osoby chorej. Systematycznie, spokojnie, w niezbyt dużych dawkach wprowadza w świat łuszczycy i uczy normalnie żyć z nią na co dzień. Zawiera wiele cennych informacji nt. leczenia, pielęgnacji skóry, zagadnień psychologicznych związanych z chorobą, czyli wszystko to, co interesuje pacjenta. Obecnie dostęp do informacji jest nieograniczony, ale właśnie dlatego łatwo się zgubić wśród sprzecznych opinii. Poza tym Twoje maile dają duże wsparcie psychiczne, bo początki z chorobą nie są łatwe. Są trochę jak listy od przyjaciela, który rozumie, bo sam przez to przeszedł. Dzięki poradnikowi przestałam się martwić, a zaczęłam żyć. I kiedy trafi mi się kryzys, znowu po niego sięgnę. Paweł, bardzo Ci dziękuję, robisz naprawdę wiele dobrego.

Marzena, zmaga się z łuszczycą od 25 lat

Uważam, że odwaliłeś kawał dobrej roboty. To, co napisałeś, a ja dzielnie przeczytałam, było naprawdę warte czasu, który poswięciłeś. Myślę, że ci, którzy trafią do Ciebie, wiele na tym skorzystają. Dajesz naprawdę dobre wskazówki, ale też poważną broń do walki z tą małpą.

Henia, zmaga się z łuszczycą od 10 lat

Zapisz się na poradnik wypełniając poniższy formularz.

Darmowy poradnik łuszczycowy

Okładka poradnika łuszczycowegoZapis na Biuletyn jest dobrowolny. Zapisując się, zgadzam się z Polityką Prywatności.